Loty Reklamowe i Ekspozycyjne w Polsce

Loty i ekspozycje reklamowe, wzloty na uwięzi

Cena: od 1800 zł/godz. | Czas trwania: min. 1 godzina;

 

Cena nie zawiera: transportu, kosztu pobytu 4-os. ekipy obsługującej w wypadku imprezy dłuższej niż 1 dzień

 

Kod oferty: LOT/RE1

SZCZEGÓŁY OFERTY

Loty Reklamowe i Ekspozycyjne w Polsce

Loty i ekspozycje reklamowe, wzloty na uwięzi (ceny netto)

Ekspozycja stacjonarna balonu z reklamą:
- pierwsza godzina - 1800 zł
- druga godzina - 1500 zł
- każda następna - 1300 zł
 

Balon jest przez cały czas zakotwiczony i nie unosi się nad ziemią. To typowo reklamowy pokaz przeprowadzany zwykle w centrach miast i miejscach o dużym natężeniu ruchu, w sytuacji kiedy nie ma warunków do wykonywania wzlotów. Balon pełni wtedy funkcję olbrzymiego, oryginalnego billboardu.
 
Wzloty balonu na uwięzi podczas imprezy plenerowej z pasażerami:
- pierwsza godzina - 1900 zł
- druga godzina - 1600 zł
- każda następna - 1400 zł
 

Balon kotwiczony jest w bezpieczny sposób za pomocą lin i wykonuje kilkuminutowe wzloty na wysokość ok. 15 do 30 metrów. Każdym z naszych balonów jesteśmy w stanie przewieźć w ten sposób 30 do 40 osób w ciągu godziny. Dla przeprowadzenia takich wzlotów potrzebny jest teren minimum 60 x 60 metrów. To idealna propozycja na spotkania integracyjne oraz festyny.
 
Lot reklamowy nad wybraną przez zleceniodawcę okolicą:
- pierwsza godzina - 1900 zł
- każda następna - 1400 zł
 

Balon startuje z miejsca wskazanego przez zleceniodawcę lub z miejsca z którego wiatr uniesie go w kierunku okolicy nad którą ma przelecieć. W zależności od warunków terenowych i pogodowych można planować przeloty z dokładnością nawet do kilkuset metrów.
 
Profesjonalne banery i szarfy reklamowe:
- do umieszczenia na powłoce balonu (wydruki płaskie możliwe jedynie do 40 m2 ) cena za metr kw: 100 - 120 zł
- do umieszczenia na powłoce balonu (powyżej 40 m2) cena za panel konstrukcyjny (pow. ok. 2,7-3,2m2): od 450 zł
- do umieszczenia na koszu cena za baner: 450 - 650 zł
- do podwieszania pod koszem cena za metr kw: 100 - 120 zł
 
Czy można taniej latać? Oczywiście, że tak! Jak mówi stare lotnicze przysłowie „dobry pilot poleci i na drzwiach od stodoły“. :) My jednak nie do końca wierzymy przysłowiom i na wszelki wypadek zainwestowaliśmy w nowoczesny markowy sprzęt. Przez ponad 18 lat działalności nauczyliśmy się, że na bezpieczeństwie i komforcie pasażerów nie należy oszczędzać. Nie kupowaliśmy tak jak wiele innych firm, mocno wysłużonych balonów z "demobilu", lecz zamówiliśmy całkowicie nowe u jednego z najlepszych światowych producentów. Zakupiliśmy także nowoczesne, wygodne i ekonomiczne pojazdy do transportu pasażerów i sprzętu. Dzięki temu gwarantujemy, że wybierając naszą ofertę mogą Państwo oczekiwać najwyższego standardu usług i najbardziej profesjonalnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa.


Dobra wiadomość: dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty! :)
Minimalne zamówienie nie może być mniejsze niż równowartość 1 godziny lotu lub pokazu. Do ceny naszych usług doliczamy koszt dojazdu według stawki 1,59 zł netto za kilometr. W przypadku planowania imprezy trwającej dłużej niż jeden dzień, należy uwzględnić również koszt pobytu czteroosobowej ekipy obsługującej balon. Czas lotu lub pokazu liczony będzie od chwili uruchomienia palnika ogrzewającego powietrze w powłoce do momentu rozpoczęcia wypuszczania z niej powietrza. W przypadku nie wykonania usługi z przyczyn niezależnych od firmy, zleceniodawca pokrywa zryczałtowane koszty gotowości i pobytu (w wysokości 450 zł netto za dzień) oraz dojazdu i ewentualnego noclegu czteroosobowej załogi. Na powłoce oraz koszu balonu mogą zostać umieszczone transparenty oraz plansze reklamowe. Optymalnym rozwiązaniem jest umieszczenie 2 reklam o powierzchni co najmniej 40 – 50 m2 każda. W trakcie wykonywania lotów reklamowych zleceniodawca ma prawo do nieodpłatnego korzystania z miejsc pasażerskich, jednakże dopiero po uzgodnieniu z pilotem bezpośrednio przed startem. Ulotki reklamowe mogą zostać rozrzucone z balonu bez dodatkowych opłat. Wymaga to jednak pisemnej zgody lokalnej administracji terenowej. Warunki do rozpoczęcia lotów z pasażerami ocenia zawsze pilot odpowiedzialny za pokaz. Ceny podane w cenniku dotyczą standardowych usług wykonywanych przy użyciu sprzętu firmy i mogą ulegać zmianom w zależności od rodzaju i wielkości kontraktu. Upusty cenowe oraz premie w postaci dodatkowych lotów będą stosowane w przypadku zleceń większych niż 10 godzin w ciągu jednego miesiąca. Dla pośredników przewidzieliśmy specjalny program rabatowy. Stała współpraca w zakresie reklamy, sponsorowanie uczestnictwa w zawodach, zorganizowane wyjazdy w charakterze członka załogi na imprezy balonowe, również zagraniczne, wszelkie nietypowe zlecenia - kalkulowane są indywidualnie. Firma zapewnia kompleksową obsługę operacyjną firmowych balonów reklamowych. Koszty takiej obsługi mogą być ustalone dopiero po określeniu zakresu obowiązków i odpowiedzialności ze strony organizatora wobec firmy będącej właścicielem balonu. Firmom zdecydowanym na zakup balonu reklamowego i powierzenie jego obsługi, Organizator może bezpłatnie pomóc w wyborze najkorzystniejszej oferty, sprowadzeniu sprzętu do Polski oraz jego zarejestrowaniu.

 

 

ORGANIZATOR:

ECOTRAVEL 0-12 648 99 77, 0-12 681 36 92,

rezerwacja@ecotravel.pl  www.ecotravel.pl

 

   

Wycieczki Piesze | Wycieczki Rowerowe | Wspinaczka Skałkowa | Integracja dla Firm

Zielone Szkoły | Jazda Bryczkami | Loty Balonem | Kuligi na Jurze

   

 

Copy Rights by Biuro Podróży EcoTravel

obozy kolonie obozy młodzieżowe obozy letnie kolonie letnie zielone szkoły wycieczki objazdowe pielgrzymki wczasy zimowiska obozy zimowe weekendy promy

ojcowski park narodowy wycieczki wycieczki ojców eurotunel bilety promowe sylwester oferty sylwestrowe zimowiska obozy zimowe obozy letnie