Mamucie Tropy

Marsz na Orientację | Dolinki Podkrakowskie

Cena: od 65 zł/os. | Czas trwania: 6-7h;

 

Cena zawiera: 4 instruktorów (przy grupie 30 osób), niezbędny sprzęt, materiały, ubezpieczenie NNW;

 

Kod oferty: MAR/MT1

SZCZEGÓŁY OFERTY

Mamucie Tropy

Marsz na Orientację | Dolinki Podkrakowskie

 

Marsz na orientacje Mamucie Tropy
Uczestnicy za pomocą kompasu i mapy z podanymi azymutami będą mieli za zadanie odnalezienie punktów w terenie i wykonanie zadań specjalnych w wyznaczonych miejscach. Każda grupa otrzyma kompas i mapę za pomocą których będą odnajdywać punkty w terenie.
 
Dolinki Podkrakowskie to głębokie, malownicze wąwozy z mnóstwem skał i jaskiń. Jest to teren na którym rozgrywa się nasz marsz na orientację Mamucie tropy.
 
Jest schyłek epoki lodowcowej, gromady neandertalczyków przemieszczają się w poszukiwaniu mamutów. Te jednak nie trzymają się razem, ale rozproszyły się podczas burzy śnieżnej. Niektóre są łatwe do upolowania, chore lub wyczerpane odpoczywają. Są jednak mamuty które zachowały siłę i schroniły się w niedostępnych miejscach. Czy uda się gromadzie odnaleźć wszystkie i przetrwać zime.
 
Biorący udział w zabawie będą musieli odnaleźć stado mamutów. Stado rozproszyło się, ale mimo to należy wytropić wszystkie. Należy zrobić to w wyznaczonym czasie, jeśli uczestnicy nie zdążą zebrać całego stada ich plemię będzie głodować i niektórzy członkowie mogą nie przeżyć.
 
Wygrywa ta grupa która w określonym czasie zbierze jak najwięcej mamutów.
 
Mamut jaskiniowy

Jeden z mamutów ukrył się w jaskini. Grupa otrzymuje dwie świeczki za pomocą których muszą odnaleźć ukrytego w jaskini mamuta.

Mamut drzewny

Mamuty nie wspinają się na drzewa. Nasz mamut potrafił to zrobić i będziemy musieli wspiąć się za nim na górę. Jeden uczestnik z grupy wspina się na wysokie drzewo asekurowany przez instruktora za pomocą liny.

Mamut skalny

Mamut ukrył się na wysokiej skale. Jeden z członków zabawy wyposażony w uprząż wspinaczkową i karabinki, będzie wspinał się na wysoka skałę.


W cenie:

- 4 instruktorów (przy grupie 30 osób),
- niezbędny sprzęt, materiały
- ubezpieczenie NNW.

Czas trwania:
ok. 6-7h (przy grupie 30 osób)

Koszt:
65,00zł/osoba przy grupie minimum 30 uczestników płacących

 

 

ORGANIZATOR:

ECOTRAVEL 0-12 648 99 77, 0-12 681 36 92,

rezerwacja@ecotravel.pl  www.ecotravel.pl

 

   

Wycieczki Piesze | Wycieczki Rowerowe | Wspinaczka Skałkowa | Integracja dla Firm

Zielone Szkoły | Jazda Bryczkami | Loty Balonem | Kuligi na Jurze

   

 

Copy Rights by Biuro Podróży EcoTravel

obozy kolonie obozy młodzieżowe obozy letnie kolonie letnie zielone szkoły wycieczki objazdowe pielgrzymki wczasy zimowiska obozy zimowe weekendy promy

ojcowski park narodowy wycieczki wycieczki ojców eurotunel bilety promowe sylwester oferty sylwestrowe zimowiska obozy zimowe obozy letnie